Ahmet MERCAN

EKREM SAVCI’NIN VEDA ZİYARETİ POLİSLERİ DUYGULANDIRDI

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) nın kararnamesi ile Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığına atanan savcı Ekrem Güven, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş ve Polislerle vedalaştı.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun kararnamesi ile Zonguldak Başsavcılığına atanan Savcı Güven veda ziyaretlerine Emniyet Müdürlüğüne gelerek başladı. Emniyet Müdürü İsmail Baş’ı makamında ziyaret eden Savcı Güven, Baş’ a “ müdürüm sizi ve burada beraber çalıştığımız polis arkadaşları tanımaktan çok mutlu oldum. Sizlerle çok güzel zamanlar geçirdik. Karşılıklı sevgi ve saygıyı hiç yitirmedik. Bundan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Savcı Güven’in  konuşması makam odasında bulunan Emniyet Müdürü Baş ve polisleri duygulandırdı.

Emniyet Müdürü İsmail Baş ise şimdiye kadar ilçemizde güvenlik hizmetlerine katkılarından dolayı Savcı Ekrem Güven’e teşekkür ederek bundan sonra da emir ve görüşlerine her zaman hazır olduklarını iletti. Emniyet Müdürü Baş, “savcım bundan sonraki çalışma yerinizde başarı, huzur ve mutluluklar dilerim” dedi.

 Savcı Ekrem Güven’in veda ziyaretinin sonundan Emniyet Müdürü Baş ve Polis Memurları savcı Güven’e tablo hediye ettiler. Makam odasında hatıra fotoğrafı çektiren polisler daha sonra savcı Ekrem Güven’i kapıya kadar uğurladıktan sonra sarılıp vedalaştılar.