Ahmet MERCAN

Selman Dede mesire alanında Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin düzenlediği piknik programına Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır, Engelli Koordinasyoın Merkezi müdürü Abdullah Pehlivan, Elele Engelliler Derneği Başkanı Esin Aygen, Yönetimi, Okul İşletme Sahibi Hilal Yanık Bahadır, Öğretmenler, veliler ve özel çocuklar katıldı.

Her yıl geleneksel hale getirilen piknik programında özel öğrenciler aileleri ile birlikte bol bol eğlenerek stres attılar. Çocuklar için hazırlanan oyun alanlarında özel öğrenciler gönüllerince eğlenerek hoşça vakit geçirdiler.

Piknik programını ziyaret eden Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır çocuklar ve aileleri ile sohbet ederek hazırlanan güzel organizasyona ortak oldular.

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işletme sahibi Hilal Yanık Bahadır “ Geleneksel hale getirdiğimiz piknik programında çocuklarımız gönüllerince eğlenerek hoşça vakit geçirdiler.         Bizlere bu ortamın sağlanmasında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Okulumuz çeşitli etkinlikleri ile programlarına devam edecek” diyerek piknik programına katılan herkese teşekkür etti.