Ahmet MERCAN

İstanbul Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve  ÖNDER İmam Hatipliler Derneği  Başkan Yardımcısı Ahmet Kaan, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Mezun arkadaşları ile birlikte İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu' yu ziyaret ettiler.

İlçe Başkanı Sofu'nun 2. dönem ilçe başkanlığı için hayırlı olsun temennilerini ilettikten sonra Ak parti hendek ilçe yönetim kurulu üyeleriyle tanışarak genel siyaset üzerine değerlendirmelerde bulunarak tecrübe paylaşımı yapıldı.

Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Sultanbeyli Beldiye Başkanı Hüseyin Keskin' e Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin el emeği ile hazırlamış olduğu, kendisi için anlamı büyük olan bir tablo hediye etti.

      Karşılıklı memnuniyet ve iyi dilek temennilerinden sonra Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Hendek İlçe Yönetimini kendi ilçelerinde ağırlama davetinde bulunarak ilçemizden ayrıldı.

Sofu yapmış olduğu açıklamada. "İlahiyat Fakültesinden Arkadaşlarının bu nazik ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.