Ahmet MERCAN

12. Geleneksel Hendek Kaymakamlığı Futbol Turnuvası Final maçında Çamsan’ı 3-2 mağlup eden Dikmen Hazal Emlak Turnuvayı Şampiyon olarak tamamladı.

Kazanan takımın Şampiyon olacağı karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 eşitlik ile sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında daha istekli oynayan dikmen Hazal Emlak peş peşe bulduğu goller ile 3 farklı üstünlük sağladı. Aradaki farkın açılmasının ardından ataklarını sıklaştıran Çamsan’ın son dakikalarda bulduğu goller skoru değiştirmeye yetmedi ve karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte Dikmen Hazal Emlak 12. Geleneksel Hendek Kaymakamlık Turnuvasını Şampiyon olarak tamamladı.

Final maçına taraftarların yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken, Dikmen Hazal Emlak taraftarları renkli görüntüler oluşturarak turnuvaya damga vurdu.

Karşılaşmalar sonrası yapılan ödül töreninde Turnuva Organizasyonunda desteklerde bulunan Kurum ve Kuruluşlara Ödülleri Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık, 14 Golle gol kralı olan Milli Eğitim Oyuncusu Hakan ödülünü Hendek Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Feyzullah Köstereli, Centilmenlik Kupasını kazanan Hendek Belediye Takımın ödülünü Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Altuntaş, Turnuva üçüncüsü Milli Eğitim Takımı Kupa ve Madalyalarını Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, Turnuva ikincisi Çamsan Takımı Kupa ve Madalyalarını Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve Şampiyon olan Dikmen Hazal Emlak takımının Kupa ve Madalyalarını Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık tarafından takdim edildi.

12. Geleneksel Hendek Kaymakamlığı Futbol Turnuvası yapılan ödül töreni ve havai fişek gösterilerinin ardından sona erdi.

Hakem: Barış Güngör

Çamsan: 2

Dikmen Hazal Emlak: 3

Çamsan: Yıldıray, Gökhan, Yasin, Mehmet, Hayati, Serkan, Tuncay, Ferdi, Erdinç, Ergün, Yusuf, Gürkan, Turgay

Antrenör: Latif Görece

Dikmen Hazal Emlak: Serkan, İdris, Erkan, Yusuf, Orhan, Kadir, Erkan, Mustafa, Âdem, Ercan, Fatih

Antrenör: Mehmet Asan

Goller: Dk 37,39,45 Orhan (Dikmen Hazal Emlak) Dk 50 Mehmet, Dk 60+5 Tuncay (Çamsan)