Ahmet MERCAN

Hendek Belediyesi Karate Takımı Avrupada

Hendek Belediyesi büyük erkek karate takımı Avrupa’yı inletmeye gidiyor. Takım olarak Türkiye’den çıkmayı garantileyen Hendek Karate takımı sporcuları bu hafta sonu Kocaeli’nde yapılacak olan Avrupa Büyükler takım şampiyonasına katılacak.5-6 Haziranda düzenlenecek olan turnuva Kocaeli’nin Şehit Polis Recep Topaloğlu kapalı spor salonunda yapılacak. Turnuvada 15 Avrupa takımının kıyasıya mücadele vereceği şampiyonada ise Hendek Belediyesi Karate Antrenörleri ve sporcuları altın madalya ile dönmek için hazırlanıyor.

AVRUPA KULÜPLER KARATE ŞAMPİYONASI KOCAELİNDE

14. düzenlenecek olan Avrupa Kulüpler Karate Şampiyonası bu yıl Kocaeli ilinde düzenlenecek.4-5 haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan şampiyonaya Hendek Belediyesi Karate takımı sıkı çalışarak kürsüde zirveyi hedefliyor.

ANTRENÖRLER SONUÇTAN MEMNUN

Uzun zamandır Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak için ter döken sporcular ve antrenörler bu sene fırsatı kaçırmadı. Antrenörler Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol :’uzun zamandır bu şampiyonaya katılmak için çalışıyoruz. Başta sporcularımızı ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Sporcularımızın ellerinden geleni yapacaklarına sonuna kadar inanıyoruz. Biz de Antrenörler olarak sporcularımız için elimizden geleni yapacağız.

BAŞKAN PÜSKÜLLÜ TEBRİK ETTİ

Hendek Belediyesi Başkanı sayın İrfan Püsküllü sporcuların buralara gelmesinde başta Antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol olmak üzere ailelerini ve destek verenleri de tebrik etti. 4-5 haziranda yapılacak olan Avrupa Kulüpler şampiyonasına katılan olan takıma desteklerini sürdüreceğini dile getiren Başkan Püsküllü şampiyonada yarışacak olan takıma ve Antrenörlerine başarılar diledi.