Ahmet MERCAN

Hendek’in uzak mahallelerinde devam eden asfalt çalışmalarında Çamlıca’da 1300 metre asfalt çalışması yaptıktan sonra Kızanlık mahallesinde 350 metre asfalt yaparak Dikmen mahallesine geçildi.

Çamlıca ve Kızanlık asfaltlandı

Dikmen Mahallesi’nde 1200 metre asfalt çalışması yapacak olan ekipler çalışmalara başladılar. Bu yıl 37 bin ton asfalt dökeceklerini söyleyen İrfan Püsküllü merkez mahallelerde 20 bin ton ve uzak mahallelerde de 17 bin ton asfalt döküleceğini ifade etti. Hendek’in en uzak mahallesi olan Dikmen’de asfaltlama çalışmaları başlatan ekipler, vatandaşların yüzünü güldürdü.

Başkan’a teşekkür

Dikmen Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz "Belediye Başkanımız Sn İrfan Püsküllü’ye mahallem adına ve muhtarlığım adına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımız dile getirdiğimiz istekleri yapıyor ve hiç bir zaman bizi geri çevirmiyor” diye konuştu.

Daha modern bir Hendek

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de, “Bütün yatırımlarımız daha modern bir Hendek için. Serilen tonlarca asfalt, yeni yapılan kilometrelerce yol Hendek’in hem bu günü için önemli hem de yarını için önemli bir yatırım. Bölgemiz Sakarya’nın hızla gelişen yerleşimlerinden birisi. Belediye olarak biz bu hızlı gelişimi en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için üzerimize düşen çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz. dedi.