Ahmet MERCAN

İYİ Parti Hendek Belediye Başkan Adayı İnş.Müh. Ahmet MERCAN, Hendek Puna Mahallesi ziyaretinde vatandaşlara açık havada hitap etti.  

Konuşmasına soğuk havaya rağmen kendisini dinlemeye gelen mahalle sakinlerine teşekkür ederek başlayan MERCAN'a, programın sunucusu Yavuz Kılıç KONUK, İYİ Parti Merkez Yüksek İstişare Kurulu Üyesi M.Danyal HERGÜNSEL, CHP Hendek İlçe Başkanı Reyhan AZAK, İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih BAYINDIR, CHP Sakarya eski Mv. Adayı Ramazan ÖGE ve CHP Hendek eski Belediye Başkan Adayı İnş.Müh. Eray ARDIÇ da eşlik etti.

MERCAN;
"Ben 20-25 yıldır Hendek'te siyaset yapıyorum. Siyasi hayatım boyunca hiç bir şekilde  şahsî menfaat sağlamadım. Hendek Halkına hizmet vermek için siyaset yaptım. 91 Mahallede bunu konuşuyorum. Bir kişi çıksın, Ahmet Mercan kendi menfaati için siyaset yaptı desin, siyaseti bırakırım. Oy vereceğiniz adayları iyi tanıyıp değerlendirin. 31 Mart Seçimleri Hendek için çok önemlidir.

Hendek'te mezbahane kapalı. Kasaplar hayvanlarını Sakarya'da kestiriyor. Bu kesimhaneyi de yandaşları işletiyor. Bunun sözünü veriyorum. Hendek'te kesimhane açılacak!
Puna Mahallesi'nin kanalizasyon sorunu var. Kanalizasyon hizmetleri, Belediyenin asli görevleri arasındadır. Bizim başkanlığımızda Puna Mahallesi'nin kanalizasyon sorunu olmayacak.

Ben geldiğimde partizanlık bitecek ve belediyenin kapıları vatandaşlarımıza her daim açık olacak. Proje dosyamızdaki bütün maddeleri gerçekleştireceğiz" dedi.